Poród domowy – Webinar (26.10.2022, środa)

You are currently viewing Poród domowy – Webinar (26.10.2022, środa)

Zapraszam na webinar, na którym poruszę temat porodu domowego, a w nim:

– dlaczego właśnie dom?
– dla kogo to jest dobre miejsce?
– jak się przygotować do porodu w domu?
– kto może brać udział w takim porodzie?
– czy zawsze poród rozpoczęty w domu, tam właśnie się kończy?

Webinar odbędzie się 26.10.2022r o godz. 19:00, potrwa ok. 1h a dodatkowe 30 minut chciałabym przeznaczyć na pytania od uczestników webinaru.

Kilka słów o mnie:
Nazywam się Marta Kocińska. Zajmuję się wspieraniem kobiet i ich rodzin w okresie okołoporodowym. Aktualnie jest to obszar, w którym czuję się najlepiej. Kobiecość fascynuje mnie od dawna, a czas kiedy jej obfitość jest szczególna, pozwala mi obserwować jak wiele się zmienia.
Uwielbiam towarzyszyć kobietom w ich doświadczaniu porodu jako transformacji, wspierać je w tym i dawać to czego potrzebują. Jako położna przyjmuję porody domowe w Szczecinie i okolicach. Jestem członkinią założycielką Stowarzyszenia Kobiet Kieca, a także współpracuję z fundacją Macierzanka w Szczecinie, gdzie prowadzę zajęcia w szkole rodzenia.

Kochana Kobieto! 

Stowarzyszenie jest organizacją kobiet dla kobiet, działamy w oparciu o darowizny i pro publico bono. Dlatego, jeżeli czujesz, że chcesz wziąć udział w naszym wydarzeniu i nasze wsparcie może się Tobie przydać, pomyśl czy możesz wesprzeć też inne kobiety poprzez dokonanie darowizny w kwocie jaką czujesz, że chcesz i możesz przekazać Stowarzyszeniu.

Przed wzięciem udziału w webinarze prosimy o wpłatę darowizny w dowolnej kwocie na rachunek bankowy Stowarzyszenia Kieca 

43 1090 1102 0000 0001 4802 2978

Podaj nam swojego maila na adres: kplutowska@kieca.org, a wyślemy Ci link do wydarzenia na clickmeeting. Jest tylko 50 miejsc.

Wspieramy i zapraszamy 🙂

Link do wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/522481536384896/

Dodaj komentarz