Porody domowe (23.11.2022, środa)

You are currently viewing Porody domowe (23.11.2022, środa)

23 listopada poruszę temat porodu domowego a w nim:

  • dlaczego właśnie dom?
  • dla kogo to jest dobre miejsce?
  • jak się przygotować do porodu w domu?
  • kto może brać udział w takim porodzie?
  • czy zawsze poród rozpoczęty w domu, tam właśnie się kończy?

Webinar odbędzie się 23.11.2022r o godz. 19:00, potrwa ok. 1h a dodatkowe 30 minut chciałabym przeznaczyć na pytania od uczestników webinaru.

Kilka słów o mnie:
Nazywam się Marta Kocińska. Zajmuję się wspieraniem kobiet i ich rodzin w okresie okołoporodowym. Aktualnie jest to obszar, w którym czuję się najlepiej. Kobiecość fascynuje mnie od dawna, a czas kiedy jej obfitość jest szczególna, pozwala mi obserwować jak wiele się zmienia. Uwielbiam towarzyszyć kobietom w ich doświadczaniu porodu jako transformacji, wspierać je w tym i dawać to czego potrzebują. Jako położna przyjmuję porody domowe w Szczecinie i okolicach. Jestem członkinią założycielką Stowarzyszenia Kobiet Kieca a także współpracuję z fundacją Macierzanka w Szczecinie, gdzie prowadzę zajęcia w szkole rodzenia.

Kochana Kobieto!
Stowarzyszenie jest organizacją kobiet dla kobiet, działamy w oparciu o darowizny i pro publico bono. Dlatego, jeżeli czujesz, że chcesz wziąć udział w naszym wydarzeniu i nasze wsparcie może się Tobie przydać, pomyśl czy możesz wesprzeć też inne kobiety poprzez dokonanie darowizny w kwocie jaką czujesz, że chcesz i możesz przekazać Stowarzyszeniu.
Przed wzięciem udziału w webinarze prosimy o wpłatę darowizny w dowolnej kwocie na rachunek bankowy Stowarzyszenia Kieca w tytule wpisując: darowizna
43 1090 1102 0000 0001 4802 2978
Podaj nam swojego maila na adres: kplutowska@kieca.org, a wyślemy Ci link do wydarzenia na clickmeeting. Jest tylko 50 miejsc.

Dodaj komentarz