SPA dla Kobiet (1-6 sierpnia 2021)

You are currently viewing SPA dla Kobiet (1-6 sierpnia 2021)

Kobieta wypoczywająca… to jest wręcz oksymoron. Jako doświadczone prowadzące rozmawiamy o tym, jak zorganizować to SPA i by pokonać tę kobiecą trudność. Wiemy jednak, że każda z nas pragnie i bardzo potrzebuje głębokiego odpoczynku i regeneracji.

Siadamy więc we dwie – Katarzyna Plutowska i Paulina Sołtowska – i zaczynamy tkać SPA dla Kobiet. Chcemy Was zaprosić do tego, byście doświadczyły swoich ciał, pozwoliły im się rozluźnić i wzmocnić; byście zaczęły oddychać głęboko i spokojnie; byście poprzebywały w gronie innych kobiet, pośpiewały i potańczyły wokół ognia, zajęły się rękodziełem. Wszystkiego tego doświadczymy bardzo niespiesznie i w harmonii z naturą oraz naturalnym jedzeniem.

Z nami:

• Poćwiczysz codziennie Gimnastykę Słowiańską dla Kobiet oraz gimnastykę Jaryło
• Odkryjesz swój naturalny oddech
• Pomedytujesz
• Zaznasz zabiegu witkowania w ruskiej bani
• Wysłuchasz koncertu mis
• Zrobisz motankę, utkasz swój pas ochronny
• Pobiegasz biegiem transowym w lesie
• Zatańczysz kobiece tańce
• Zaśpiewasz pieśni tradycyjne
• I przede wszystkim odpoczniesz

Zapraszamy cię na uroczy Agro-Glamping w Koziej Farmie pod Warszawą. Miejsce idealne do tego spotkania, gdzie będziesz mogła się zregenerować, a Gospodarze nakarmią Cię trzema posiłkami wegetariańskimi.

Cena 2000zł od osoby. Obejmuje pobyt, wyżywienie, całość zajęć.

Zgłoszenia do 15.06. Tylko wpłacenie zadatku w wysokości 1000zł jest równoznaczne z rezerwacją miejsca. Zadatek jest bezzwrotny po 30.06, do tego dnia zwracamy jego 50%.

Informacje i zapisy: katarzyna.matejczyk@ipsi.pl, Tel. 506117243

Prowadzące:
Paulina Sołtowska – kobieta niezwykła, nie znam nikogo, kto byłby wobec niej obojętny. Jest maksymalnie uważna na drugiego człowieka, wspiera go swoim sercem, brzuchem i mądrością. Ma olbrzymią wiedzę na wiele tematów i wciąż ją rozszerza. Jest szamanką, czarownicą, kobietą mocy. Od lat opiekuje się Kręgami Kobiet, pomagając kobietom wzrastać do ich pełnego potencjału. Czeka cierpliwie, wspiera, inspiruje. Jest też instruktorką GSK, za pomocą tego narzędzia pracuje ciałami kobiet, które potrzebują zdrowia i relaksu.
Katarzyna Plutowska – psychoterapeutka, która wychodzi z ram i form. Znając formalne metody przekracza swoje granice, by w nich nie utkwić. Rozrasta się pięknie, mądrze i słucha tak wspaniale, iż kontakt z nią jest zjawiskowy i niebywale cenny. Jest oparciem dla osłabionych, latarnią dla zagubionych i wciąż zgłębia meandry swojego własnego jestestwa, by w tym co robi być coraz dokładniejszą i skuteczniejszą. A przy tym jest o porostu fajną, ciekawą, wspaniałą kobietą, którą po prostu warto poznać.

Dodaj komentarz