Warsztaty Gimnastyki Słowiańskiej w Nysie (17-18 lipca 2021)

You are currently viewing Warsztaty Gimnastyki Słowiańskiej w Nysie (17-18 lipca 2021)

W dniach 17-18 lipca w godz 11-15:00 odbędą się dwudniowe warsztaty GSK w Nysie. 

Gimnastyka Słowiańska Kobiet to 27 ćwiczeń pielęgnujących kobiece ciało. Praktykując je, stajemy się rozluźnione, silne i zdrowe poprzez uwolnienie napięć w obszarze miednicy i bioder, otwarcie klatki piersiowej, uniesienie piersi, wysmuklenie szyi (mówi się o „łabędziej szyi”), rozluźnienie stawów (szczególnie ramion oraz bioder) oraz wyciągnięcie kręgosłupa. 

Jednym z ważnych elementów Gimnastyki jest automasaż nadnerczy, gruczołów limfatycznych wokół piersi oraz grasicy, przez co znacząco redukuje poziom stresu, pełni rolę w prewencji raka piersi i wzmacnia system odpornościowy organizmu. 

Gimnastyka daje możliwość rozluźnienia i zaopiekowania się sobą, pozwala wrócić do naturalnego ułożenia ciała, dodaje energii.Korzyści z ćwiczenia są niebywałe: wzmocnienie mięśni , uelastycznienie stawów, ścięgien, powrót do naturalnej postawy kręgosłupa (niweluje skoliozy, garbiki). Wzmocnienie mięśni stabilizujących postawę. Rozluźnienie ciała. Poprawa gospodarki hormonalnej, zmniejszenie napięć w ciele. Lepszy kontakt z własnym ciałem, poprawa życia w wielu sferach: od czysto fizycznej, przez psychiczną po emocjonalną. a wszystko to dzięki zestawom ćwiczeń, których wykonanie zajmuje kilkanaście minut. 

I najlepszy efekt “uboczny” jaki istnieje: piękniejemy i znikają boczki. Nie jest to celem gimnastyki, byśmy piękniały czy szczuplały, ale gdy ćwiczymy, to jakoś tak niechcący, pojawia się taki efekt. Wskazania: dla każdej dziewczyny, kobiety, córki, mamy, babci aby dać sobie uwagę, poznać siebie i zaopiekować się sobą, obudzenie kobiecości.

__

Na warsztatach nauczysz się jak ćwiczyć 27 ćwiczeń, otrzymasz swój osobisty zestaw 7 ćwiczeń, obliczany na podstawie kalendarza księżycowo-słonecznego, byś mogła praktykować go w domu. Ćwiczenie zestawu zajmuje jedynie 15 minut dziennie, za to rezultaty są spektakularne.

Osobisty zestaw zostanie wyliczony na podstawie danych urodzeniowych, dlatego też wyślij na prive: datę, miejsce i godzinę urodzenia. 

Na warsztaty zabierz karimatę lub koc, wygodny strój (leginsy, koszulkę). Ćwiczymy bez staników, na boso.

__

Cena dwudniowych warsztatów to koszt 350 zł jeśli wpłacisz zadatek 100 zł do 30.06. Po tym terminie cena będzie wynosić 400 zł.

Dane do wpłaty i nr konta otrzymasz na privie.

Miejsce: Nysa ul. Kościuszki 10 (Inkubator Przedsiębiorczości – aula I piętro)
sobota 11:00 – 15:00
niedziela 11:00 – 15:00

Jeśli masz pytania pisz lub zadzwoń (693-636-522), chętnie porozmawiam.

__

Warsztaty poprowadzą:
Paulina Sołtowska – instruktorka gimnastyki słowiańskiej z 5-letnim stażem, kobieta o szerokich horyzontach i doświadczeniu z różnych dziedzin życia. Kulturoznawczyni, szamanka, wiedźma, artystka; widzi i czuje głębiej i mocniej. Nie da się być wobec niej obojętnym; spotkanie z nią zmienia życie, o ile tego zechcesz. 
Gabriela Sołtowska – instruktorka gimnastyki słowiańskiej, osoba wysoce empatyczna, umie pięknie zadbać o każdą ćwiczącą. Zna siłę stabilizacji ćwiczeń, bo ćwiczy je rzetelnie od lat, widzi człowieka i szanuje go jakim jest, jest odpowiedzialna i nade wszystko cały czas się rozwija

Gimnastyka słowiańska z pao

Zapraszam serdecznie
Dorota Bień

Dodaj komentarz