Warsztaty Instruktorskie Gimnastyki Słowiańskiej (26-27 czerwca 2021)

You are currently viewing Warsztaty Instruktorskie Gimnastyki Słowiańskiej (26-27 czerwca 2021)

Serdecznie zapraszamy na warsztaty instruktorskie Gimnastyki Słowiańskiej Kobiet.

Podczas warsztatów wspólnie będziemy zgłębiać wszystkie 27 ćwiczeń z trzech światów. Wszystkie pozycje przejdziemy z uwagą tak, aby każda z kobiet doświadczyła ich jakości na sobie, jak i mogła zaobserwować wszelkie zadziewające się procesy, związane z owymi ćwiczeniami u innych uczestniczek.

Poszczególne ćwiczenia będziemy pogłębiać, poznawać i doświadczać z coraz to innego punktu, zarówno patrzenia jak i czucia, tak abyś była świadomie przygotowana do przekazywania tej wiedzy i prowadzenia zajęć.

Warsztaty i praktyka, którą wyniesiesz sprawią, że będziesz świadoma tego co się zadziewa podczas ćwiczeń jak i tego, co może się zadziać podczas twoich zajęć, tak aby twoje podopieczne były bezpieczne pod twoimi skrzydłami. Omówimy i nauczymy cię wyliczać osobiste zestawy ćwiczeń GSK zarówno z tabel Adamowicza jak i aplikacji/narzędzi/programów dostępnych w internecie. Obędzie się cykl dwóch warsztatów weekendowych w okresie czerwiec-wrzesień, zakończonych egzaminem.

Konieczne jest byś miała minimum półroczne udokumentowane doświadczenie gimnastyczne pod okiem instruktorki Gimnastyki Słowiańskiej z Tradycji Białoruskiej. Możemy Ci zaoferować specjalnie przygotowany na tę okazję notes, w którym możesz dokumentować swoje praktyki GSK. Jako prowadzące jesteśmy doświadczonymi instruktorkami Gimnastyki Słowiańskiej, nasze początki sięgają Tradycji Białoruskiej.

Uczyłyśmy się wiele lat od Oksany Pawłowskiej, współpracowałyśmy z jej uczennicami, uczymy się od siebie nawzajem, dokształcamy się i wymieniamy się swoimi doświadczeniami podczas regularnych wspólnych warsztatów tylko dla instruktorek. Wiele z nas jest fizjoterapeutkami, naturopatkami, psychoterapeutkami, pielęgniarkami, położnymi i wiedźmami. Współpracujemy również fizjotrapeutycznie z Karoliną Gełdon z Holistic Flow. Katarzyna Matejczyk jest doświadczoną od 20 lat psychoterapeutką, Paulina Sołtowska profesjonalną wiedźmą i opiekunką Kręgów Kobiet.

Dzięki różnorodności doświadczeń wspaniałych kobiet instruktorek, nasze zmysły i umiejętności diagnozy i obserwacji ludzi, oraz współpracy z nimi, ich pojmowanie i rodzaj uwagi jakim obdarzamy jest głębokie, autorskie i unikatowe, czym się z radością z Wami podzielimy.

Miejsce: Gdynia, ul.Kilińskiego 5/1

Cena warsztatów to 1500 zł za cały kurs (dwa weekendy). Istnieje możliwość płatności za każdy weekend z osobna – wtedy cena wynosi 850 zł za weekend.
Cena za egzamin instruktorski, nieobligatoryjny, wynosi 200 zł.

Zadatek za pierwszy weekend (w wysokości 500 zł) jest płatny do 10 czerwca na konto, które podamy w wiadomości prywatnej. Zgłoszenie wyślij na katarzyna.matejczyk@ipsi.pl

Cena nie obejmuje wyżywienia ani noclegów, które załatwiasz we własnym zakresie. Zapewniamy wodę, napoje i poczęstunek oraz materiały dydaktyczne.

PROWADZĄCE:

Paulina Sołtowska (Pao) – instruktorka GS z pięcioletnim stażem, kobieta o szerokich horyzontach i doświadczeniu z różnych dziedzin życia. Kulturoznawczyni, szamanka, wiedźma, artystka; widzi i czuje głębiej i mocniej. Nie da się być wobec niej obojętnym; spotkanie z nią zmienia życie, o ile tego zechcesz.

Katarzyna Matejczyk – instruktorka GS z 6 letnim stażem, psychoterapeutka i psycholożka sportu. Słucha uważnie i głęboko, głębiej niż wypowiadasz swoje słowa.

Obie jesteśmy wymagające i dokładne, a zarazem łagodne i rozumiejące, co daje możliwość głębokiej i starannej pracy na wielu poziomach funkcjonowania człowieka.

Dodaj komentarz