Warsztaty Gimnastyki Słowiańskiej w Krakowie (22-23 maja 2021)

You are currently viewing Warsztaty Gimnastyki Słowiańskiej w Krakowie (22-23 maja 2021)

Zapraszamy na Warsztaty Gimnastyki Słowiańskiej Kobiet, które odbędą się w Krakowie na Białej Drodze, w dniach 22-23 maja.

———————————————————————————-

Gimnastyka słowiańska to zestaw ćwiczeń, które mają dobroczynny wpływ na kobiece ciało. Mogą je ćwiczyć kobiety w każdym wieku. Ćwiczenia pozbawione są zbędnych ozdobników i mają być kwintesencją samego ćwiczenia. Codzienna praktyka może zajmować jedynie 15 minut, a efekty pojawiają się zadziwiająco szybko. Zaopiekowane i rozluźnione ciało wraca do swojej mocy.

Regularna gimnastyka ma szereg korzyści dla kobiecego ciała, wzmacnia je, uelastycznia stawy, ścięgna i mięśnie, sprawia, że piersi stają się jędrniejsze, kształty pełniejsze, nawet znaczne wady postawy stopniowo się neutralizują, napięcia w ciele rozpuszczają się, a ruchy stają się płynniejsze.

Gimnastyka pomaga w regulacji gospodarki hormonalnej, dzięki częstym masażom nadnerczy oraz gruczołów limfatycznych wokół piersi i grasicy, powtarzanym w trakcie wielu ćwiczeń. Wpływa również na jakość życia intymnego oraz płodność.

Kolejnym pozytywnym skutkiem ubocznym ćwiczeń jest lepszy kontakt ze sobą. Gimnastyka zmienia perspektywę, zaczynamy lepiej słyszeć i rozumieć sygnały płynące z ciała. 

Gimnastyka jest wspaniałym narzędziem, które można używać na wiele sposobów do pracy własnej. Na warsztatach poznamy wszystkie 27 ćwiczeń, które dzielą się na trzy światy: górny (ćwiczymy na stojąco), średni (na kolanach) i dolny (na kolanach i łokciach). Na koniec każda uczestniczka otrzyma swój osobisty zestaw 7 ćwiczeń, wyliczony na podstawie dnia urodzenia.

———————————————————————————-

Warsztaty poprowadzi Paulina Sołtowska, instruktorka gimnastyki słowiańskiej, prowadząca od wielu lat regularne zajęcia gimnastyki w Szczecinie. Jest ona wyjątkową osobą i ciężko w kilku zdaniach opisać dlaczego. Zachwyca indywidualnym i uważnym podejściem do każdego człowieka. Od wielu lat pracuje w obszarze kobiecości, jest założycielką i opiekunką kobiecego kręgu, a także prowadzi warsztaty rozwojowe.
Gimnastyka Słowiańska z pao

———————————————————————————-

Zajęcia odbędą się w sali na Białej Drodze.

Sobota 11:00 – 15:30
Niedziela 11:00 -14:30

Weź ze sobą wygodny strój. Ćwiczymy boso lub w skarpetkach i bez biustonosza.

———————————————————————————-

Koszt warsztatów to 350 zł przy wpłacie do 30 kwietnia.
Po tym terminie cena wynosi 400 zł.

———————————————————————————-

W celu rezerwacji miejsca, proszę o kontakt na priv u Justyny Ferenc, żeby dowiedzieć się, czy są jeszcze wolne miejsca. Udział w warsztatach jest potwierdzony po przesłaniu zaliczki w wysokości 100 zł.

Jeśli chcesz poznać swój indywidualny przypisany zestaw ćwiczeń, zapytamy Cię przy rezerwacji o datę, godzinę i miejsce urodzenia.

———————————————————————————-

Zapraszam i bardzo polecam,
Justyna Ferenc

Dodaj komentarz