Warsztaty Instruktorskie Gimnastyki Słowiańskiej (26-27 lutego 2022)

You are currently viewing Warsztaty Instruktorskie Gimnastyki Słowiańskiej (26-27 lutego 2022)

Termin: 26-27.02.2022, Gdynia

Serdecznie zapraszamy na drugą edycję warsztatów instruktorskich Gimnastyki Słowiańskiej Kobiet.

Podczas warsztatów wspólnie będziemy zgłębiać wszystkie 27 ćwiczeń z trzech światów. Wszystkie pozycje przejdziemy z uwagą tak, aby każda z kobiet doświadczyła ich jakości na sobie, jak i mogła zaobserwować wszelkie zadziewające się procesy, związane z owymi ćwiczeniami u innych uczestniczek.

Poszczególne ćwiczenia będziemy pogłębiać, poznawać i doświadczać z coraz to innego punktu zarówno patrzenia jak i czucia, tak abyś była świadomie przygotowana do przekazywania tej wiedzy i prowadzenia zajęć.

Warsztaty i praktyka, którą wyniesiesz sprawią, że będziesz świadoma tego, co się zadziewa podczas ćwiczeń jak i tego, co może się zadziać podczas twoich zajęć, tak aby twoje podopieczne były bezpieczne pod twoimi skrzydłami.

Omówimy i nauczymy Cię wyliczać osobiste zestawy ćwiczeń GSK zarówno z tabel Adamowicza jak i aplikacji/narzędzi/programów dostępnych w Internecie.

Obędzie się cykl dwóch warsztatów weekendowych w okresie …, zakończonych egzaminem.

Konieczne jest byś miała minimum półroczne udokumentowane doświadczenie gimnastyczne pod okiem instruktorki Gimnastyki Słowiańskiej z Tradycji Białoruskiej.

Możemy Ci zaoferować specjalnie przygotowany na tę okazję notes, w którym możesz dokumentować swoje praktyki GSK.

Jako prowadzące jesteśmy doświadczonymi instruktorkami Gimnastyki Słowiańskiej, nasze początki sięgają Tradycji Białoruskiej. Uczyłyśmy się wiele lat od Oksany Pawłowskiej, współpracowałyśmy z jej uczennicami, uczymy się od siebie nawzajem, dokształcamy się i wymieniamy się swoimi doświadczeniami podczas regularnych wspólnych warsztatów tylko dla instruktorek. Wiele z nas jest fizjoterapeutkami, naturopatkami, psychoterapeutkami, pielęgniarkami, położnymi i wiedźmami. Współpracujemy również fizjotrapeutycznie z Karoliną Gełdon z Holistic Flow.

Katarzyna Plutowska jest doświadczoną od 20 lat psychoterapeutką, Paulina Sołtowska profesjonalną wiedźmą i opiekunką Kręgów Kobiet.

Dzięki różnorodności doświadczeń wspaniałych kobiet instruktorek, nasze zmysły i umiejętności diagnozy i obserwacji ludzi, oraz współpracy z nimi, ich pojmowanie i rodzaj uwagi jakim obdarzamy jest głębokie, autorskie i unikatowe, czym się z radością z Wami podzielimy.

Miejsce: Gdynia bądź Poznań (w zależności od tego skąd przyjadą kandydatki)

Cena warsztatów 1500 zł za cały kurs (dwa weekendy), możliwość płatności za każdy weekend z osobna – wtedy cena wynosi 850 zł za weekend. Egzamin instruktorski, nieobligatoryjny, wynosi 200 zł.

Zadatek za pierwszy weekend 500 zł płatny do 10 lutego na konto, które podamy na priv.

Zgłoszenia: katarzyna.matejczyk@ipsi.pl

Cena nie obejmuje wyżywienia ani noclegów, które załatwiasz we własnym zakresie. Zapewniamy wodę, napoje i poczęstunek oraz materiały dydaktyczne.

PROWADZACE:

Paulina Sołtowska (Pao) – instruktorka GS z pięcioletnim stażem, kobieta o szerokich horyzontach i doświadczeniu z różnych dziedzin życia. Kulturoznawczyni, szamanka, wiedźma, artystka; widzi i czuje głębiej i mocniej. Nie da się być wobec niej obojętnym; spotkanie z nią zmienia życie, o ile tego zechcesz.

Katarzyna Plutowska– instruktorka GS z 6 letnim stażem, psychoterapeutka i psycholożka sportu. Słucha uważnie i głęboko, głębiej niż wypowiadasz swoje słowa.

Obie jesteśmy wymagające i dokładne, a zarazem łagodne i rozumiejące, co daje możliwość głębokiej i starannej pracy na wielu poziomach funkcjonowania człowieka

Dodaj komentarz