Warsztaty Gimnastyki Słowiańskiej Kobiet w Gdyni (4-5 czerwca 2022)

You are currently viewing Warsztaty Gimnastyki Słowiańskiej Kobiet w Gdyni (4-5 czerwca 2022)

04.06 godz. 10.00-14:00
05.06 godz. 9.00-13.00

Gimnastyka Słowiańska Kobiet – to dzięki tej praktyce moje biodra, barki, nogi, brzuch rozluźniają się i wzmacniają jednocześnie. Jest miękka, nieskomplikowana choć też wymagająca. Warto ją poznać.

Fizjoterapeutki, położne, terapeutki, z którymi pracujemy podkreślają, że GSK jest gimnastyką terapeutyczną, precyzyjnie skupiającą się na potrzebach kobiecego ciała, które przecież jest fizjologicznie inne niż cało mężczyzny. Usłyszałyśmy, że to jedyna gimnastyka, która tak intensywnie pracuje na powięziach. Sportowczynie chwalą jej zdolność do rozluźniania ich spiętych treningami ciał (została nazwana nawet „giętką”). Rozgrzewa (uwierzcie, że zazwyczaj działa nawet na największe zmarzluchy), zmiękcza i wzmacnia. Jest seksowna i zmysłowa. Prowadzimy ją tak, by każda z ćwiczących dała radę, wiec nie musisz być miss fitness, możesz być z wszystkimi ograniczeniami jakie masz; to nie szkodzi. 

Na warsztatach poznamy wszystkie 27 ćwiczeń. Poproszę Cię o wysłanie mi swoich dokładnych miejsca i daty urodzenia, łącznie z godziną. Obliczę na tej podstawie Twój osobisty zestaw ćwiczeń, który będziesz mogła praktykować samodzielnie. 

Ćwiczymy bez biustonoszy, najlepiej w legginsach, ze swoim kocykiem bądź chustą. Ważne jest byś piła wodę. Możesz mieć dowolny poziom zaawansowania, wiek i sprawność fizyczną. 

Każda uczestniczka otrzyma swój osobisty zestaw siedmiu ćwiczeń, wyliczony na bazie jej daty urodzenia. Proszę zatem o podanie tej daty przy zapisie. 

Cena 400 zł, bezzwrotna zaliczka w wysokości 100 zł płatna na konto, które podam na priv. Mogę wystawić FV, tylko proszę o tę informację wcześniej. 

Zajęcia poprowadzi Katarzyna Plutowska – instruktorka GSK z wieloletnim doświadczeniem , psychoterapeutka, która wychodzi z ram i form. Znając formalne metody przekracza swoje granice, by w nich nie utkwić. Rozrasta się pięknie, mądrze i słucha tak wspaniale, iż kontakt z nią jest zjawiskowy i niebywale cenny. Jest oparciem dla osłabionych, latarnią dla zagubionych i wciąż zgłębia meandry swojego własnego jestestwa, by w tym co robi być coraz dokładniejszą i skuteczniejszą. A przy tym jest o porostu fajną, ciekawą, wspaniałą kobietą, którą po prostu warto poznać.

Zapraszam do zapisów kplutowska@kieca.org. Miejsce gwarantuje wpłata zaliczki w wysokości 100 zł na konto. 

Dodaj komentarz