Słowiańskie SPA dla Kobiet (10.2023)

You are currently viewing Słowiańskie SPA dla Kobiet (10.2023)

Tegoroczna edycja Słowiańskiego Spa dla Kobiet odbędzie się jesienią, a nie jak do tej pory latem. Jesteśmy przekonane, że październik będzie idealnym czasem do tego, by w spokoju i łagodnie przejść z intensywnego czasu lata do zimowego spowolnienia i czasu regeneracji.


Zapraszamy zatem Ciebie do wspólnego doświadczenia głębokiego kontaktu z ciałem – pójdziemy tam poprzez codzienną cudowną Gimnastykę Słowiańską dla Kobiet, pobyt w bani i saunie, codzienną poranną medytację, dźwięki mis kryształowych, kontakt z przyrodą, dobre niespieszne jedzenie. Nigdzie nie będziemy się spieszyć, realizować na siłę programu w narzuconych godzinach i dyscyplinie. Mamy tego dosyć na co dzień. Popraktykujemy brak obowiązków, lenistwo i łagodny spokój. .


Ważne też będzie dla nas doświadczenie energii kręgowości kobiet. Razem zrobimy motankę (zobaczymy jaką), pas ochronny, będziemy rozmawiać i dzielić się sobą, zatańczymy hula.


Jesteśmy praktyczkami w pracy z ludźmi, pracujemy w ten sposób od wielu lat. Każda z nas z trochę innej strony, razem zatem jesteśmy komplementarne. Pao, to wiedźma; Kasia to psychoterapeutka. Obie pracujemy z kobietami za pomocą gimnastyki słowiańskiej.

Prowadzące: Katarzyna Plutowska i Paulina Sołtowska
Miejsce: Spotkamy się w pięknym Gościńcu Zagaje na skraju Kaszub, który będzie dla nas na wyłączność. Zjemy wegetariańskie posiłki.
Termin: 02-07.10.2023
Cena: 2500 zł za całość – noclegi, jedzenie i warsztaty.
Rezerwacja miejsca poprzez bezzwrotny zadatek na konto w wysokości 300 zł od razu po zgłoszeniu, następnie do 01.09 – 1200 zł. Reszta gotówką na miejscu.

Potrzebę FV proszę zgłosić przed dokonaniem wpłaty.

Kontakt: +48 506 117 243

Strona Słowiańskiego SPA https://www.facebook.com/profile.php?id=100084015871433

Dodaj komentarz