Warsztaty Gimnastyki Słowiańskiej w Żarach (5-6 lutego 2022)

You are currently viewing Warsztaty Gimnastyki Słowiańskiej w Żarach (5-6 lutego 2022)

Serdecznie zapraszam na dwudniowe warsztaty Gimnastyki Słowiańskiej dla Kobiet. W tym czasie poznacie wszystkie 27 ćwiczeń, które składają się na Gimnastykę Słowiańską.

Ćwiczenia dzielą się na 3 zestawy po 9 ćwiczeń na każdą grupę. O szczegółach, czym jest ten podział i jaką ma jakość, opowiem na warsztatach. Ćwiczenia, choć nie są skomplikowane, są bardzo skuteczne. Choć wyglądają łatwo, obserwuję, jak bardzo są inne od znanych wam dotychczas form ćwiczeń dla ciała. Kobiety, które były pewne, że są rozciągnięte i ich ciało pozbawione jest napięć, ze zdumieniem obserwują jak te proste ćwiczenia trudne są jednak do wykonania ze względu na zaskakującą sztywność ich ciał i obecnych spięć, w tym emocjonalnych.

Ćwiczenia niesamowicie rozluźniają ciało, uzdrawiają chroniczne napięcia, wpływają na gospodarkę hormonalną, odporność, jak i na realne dysfunkcje które pojawiły się w naszym ciele jak skrzywienia kręgosłupa, krzywe łopatki, usztywnienie miednicy, bóle lędźwiowo-krzyżowe i wiele innych dysfunkcji czy patologii, zarówno fizycznych jak i emocjonalnych i psychicznych.

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania, zadzwoń proszę, porozmawiamy 🙂 lub pisz na messengera.

Po poznaniu wszystkich ćwiczeń, zajęcia będą kontynuowane raz lub dwa razy w tygodniu w Żarach, tak abyśmy razem ćwiczyły i wspierały się w uzdrawianiu siebie we wszelkich jakościach, zarówno fizycznych jak i psychicznych.

Choć warsztaty są dedykowane absolutnie wszystkim kobietom, bez względu na wiek i status, to chcę zachęcić szczególnie kobiety 45+. Bo jak obserwuję, to one właśnie czują się bardziej wykluczone, niewidzialne, mają mniej odwagi zaistnieć w regularnych ćwiczeniach z różnych względów.

Sama mam 54 lata i wiem, że starszym kobietom trudno znaleźć się w grupie młodszych kobiet, tym bardziej, gdy idzie o ciało, siłę, zmęczenie, kilogramy, brak elastyczności, trudności… Chcę więc wam powiedzieć, ze jestem szczególnie wyczulona na potrzeby i problemy starszych kobiet, które tym bardziej serdecznie zapraszam 🙂 Będziecie zaopiekowane i w uwadze, obiecuję 🙂

U młodych kobiet i dzieci obserwuję, jak zamykają im się klatki piersiowe, jak postawa ich jest zgarbiona, jak schylają głowy w dół, jak brak im oddechu, wiary w siebie i patrzenia w przód.

Te warsztaty i później cotygodniowe zajęcia są i będą inne od tych co znacie.

Zapraszam więc do poznania tej jakości, jak i do zaopiekowania się w sposób zbalansowany swoim ciałem i duchem.

Dwa dni warsztatów:
sobota od 10:30 do około 15:30
niedziela od 10:30 do 14:30 również “około”, bo to zależy od waszych chęci jak i potrzeb. 

Ćwiczymy w wygodnych ubraniach, najlepiej leginsy i wygodne koszulki, ćwiczymy na boso i bez biustonoszy.
Do ćwiczeń proszę przynieść maty, lub koce. Proszę wziąć ze sobą wodę do picia i jakąś lekką przekąskę, jeśli potrzebujecie coś zjeść w trakcie.

Podczas warsztatów każda z kobiet otrzyma swój osobisty zestaw ćwiczeń, dlatego przy zgłoszeniach proszę podać datę i godzinę urodzenia (ważne czy urodzona jesteś przed południem czy popołudniu).

Cena warsztatów to 350zł.

Jeśli chcesz być, a masz problem z zapłatą odezwij się, na pewno coś wymyślimy. Niepełnoletnie kobiety i studentki mają zniżkę i płacą 200zł. 

W czasie warsztatów ustalimy sobie przerwy tak jak będzie nam to pasowało.

Wpłata zadatku 150zł rezerwuje realnie miejsce na warsztatach. Zgłoszenia proszę kierować na messengera, wtedy podam konto do wpłaty zadatku, lub telefonicznie pod numerem 502 579 179

Zapraszam,
Agata Kaczmarczyk
agatakaczmarczyk.com

Dodaj komentarz