Weekend z Gimnastyką Słowiańską w Poznaniu (9-10 listopada 2021)

You are currently viewing Weekend z Gimnastyką Słowiańską w Poznaniu (9-10 listopada 2021)

Po raz kolejny z wielką radością zapraszamy wszystkie Kobiety, bez względu na wiek, na 8 godzinną wędrówkę w głąb swojego ciała z Gimnastyką Słowiańską. Warsztaty odbędą się w dniach 9-10 października 2021 r. w sali w La Pasión – Domu Tanga Argentyńskiego i tańca w Poznaniu.

Warsztaty, które odbyły się po raz pierwszy w lipcu br. zyskały już swoje stałe zwolenniczki. Świetnie gdybyś i Ty zdecydowała się odnaleźć Twoją harmonię w Gimnastyce.

Przypomnę, że Gimnastyka Słowiańska to zestaw 27 figur, które mają niesamowity wpływ na kobiece ciała. W Polsce znane są od niespełna kilku lat, a dotarły do nas z krajów byłego ZSRR, przekazywane przez pokolenia kobiet. Ćwiczenia nie są skomplikowane, ale bardzo skuteczne.

Systematycznie powtarzane powodują, że Twoje ciało staje się zdrowe, zrelaksowane. Ruchy stają się płynne i harmonijne. Wzmacniają się mięśnie całego ciała: szyi, klatki piersiowej, brzucha, nóg. Wszystkie narządy i mięśnie zostają dotlenione, dzięki czemu zaczynają funkcjonować w pełni. Wzrasta odporność. Poprawia się wygląd skóry, paznokci i włosów. Mają także wpływ na naszą gospodarkę hormonalną – pomagają poradzić sobie z bolesnymi miesiączkami, dają wsparcie w okresie menopauzy czy w trudnościach z zajściem w ciążę. Gimnastyka Słowiańska pomaga poznać i zrozumieć siebie, rozbudzić kobiecość, potencjał, który w sobie masz.

Kochana Kobieto, na warsztatach poznasz wszystkie 27 ćwiczeń gimnastyki, które dzielą się na trzy światy: górny (ćwiczymy na stojąco), średni (ćwiczymy na kolanach) i dolny (ćwiczymy na kolanach i łokciach). Na zakończenie warsztatów otrzymasz swój osobisty zestaw 7 figur, wyliczonych na podstawie dnia urodzenia, które są wystarczające, aby utrzymać ciało w zdrowiu. Twoje ciało może wrócić do swojej mocy.

Warsztaty poprowadzi Paulina Sołtowska, wieloletnia instruktorka Gimnastyki Słowiańskiej. Paulina swoją wiedzą, doświadczeniem, spostrzeżeniami pomaga innym w powrocie do zdrowia, do życia. Od wielu lat jest inspiracją dla innych kobiet, bo słucha, rozumie, wspiera. Jest założycielką i opiekunką kobiecych kręgów i współprowadzącą warsztaty rozwojowe. Na co dzień mieszka i pracuje w Szczecinie. Obcowania z Nią warto doświadczyć.

Gimnastyka Słowiańska z pao

——————————————————————————-

Warsztaty odbędą się w sali w La Pasión – Domu Tanga Argentyńskiego i tańca w Poznaniu. 

Sobota 11:00 – 15:30
Niedziela 11:00 -14:30

Pamiętaj o wygodnym stroju, najlepiej bądź boso i koniecznie bez biustonosza. 

——————————————————————————-

Koszt warsztatów to 350 zł przy wpłacie do 19 września 2021 r.  
Po tym terminie cena wynosi 400 zł.

——————————————————————————-

W celu rezerwacji miejsca, proszę o kontakt na priv do Kasi Szczur. Udział w warsztatach jest potwierdzony po przesłaniu zaliczki w wysokości 100 zł.

——————————————————————————-

Jeżeli będziesz chciała poznać swój indywidualny zestaw 7 ćwiczeń, zapytam Cię przy rezerwacji o datę i godzinę urodzenia.

——————————————————————————-

Ciało potrafi odwdzięczyć się energią, zdrowiem i witalnością. 

Przyjdź, gorąco zachęcam. 
Kasia Szczur

Dodaj komentarz