Warsztaty Gimnastyki Słowiańskiej pod Tatrami (10-12 września 2021)

You are currently viewing Warsztaty Gimnastyki Słowiańskiej pod Tatrami (10-12 września 2021)

Z ogromną radością zapraszam wszystkie kobiety, które chcą odkryć swoją kobiecość na weekendowe warsztaty gimnastyki słowiańskiej.

Podczas dwóch dni, przebywając w urokliwym miejscu u podnóża Tatr, każda z Nas zaopiekuje się swoim ciałem, dając mu uwagę podczas wykonywania ćwiczeń. Prowadzić i wspierać nas będzie cudowna kobieta, wieloletnia instruktorka gimnastyki słowiańskiej Paulina Sołtowska (Gimnastyka słowianska z pao)

Czym jest gimnastyka i dlaczego warto ją praktykować?

Gimnastyka Słowiańska to zestaw 27 ćwiczeń, które poznamy właśnie podczas warsztatów. Ćwiczenia pozbawione są zbędnych ozdobników i mają być kwintesencją samego ćwiczenia. Gimnastyka ta zmienia perspektywę, zaczynamy słyszeć i rozumieć sygnały płynące z ciała. Zaopiekowane i rozluźnione ciało wraca do swojej mocy, do swojej naturalnej postawy co wpływa również na psychikę inicjując procesy zdrowienia zarówno ciała jak i ducha.

Regularnie ćwicząc stajemy się rozluźnione, silne i zdrowe poprzez uwolnienie napięć w obszarze miednicy i bioder. Klatka piersiowa się otwiera, piersi stają się jędrniejsze, szyja staje się smuklejsza, rozluźniają się stawy (szczególnie ramion oraz bioder).

Ważnym elementem gimnastyki jest automasaż nadnerczy, gruczołów limfatycznych wokół piersi i grasicy, który znacząco redukuje poziom stresu, pełni też rolę w prewencji raka piersi i wzmacnia system odpornościowy organizmu. Jeśli tylko zdecydujesz się na praktykowanie ćwiczeń z pewnością odczujesz jak Twoje ciało promienieje seksapilem, ruchy stają się płynniejsze, kręgosłup zdrowszy, a nawet znaczne wady postawy po prostu znikają.

Gimnastyka wpływa również na jakość życia intymnego oraz płodność, zwiększając przyjemność z seksu oraz ułatwiając zajście w ciążę.

KORZYŚCI Z GIMNASTYKI
– uelastycznienie stawów, ścięgien i mięśni
– powrót do naturalnej postawy kręgosłupa
– wzmocnienie mięśni stabilizujących postawę
– rozluźnienie ciała
– poprawa gospodarki hormonalnej
– zmniejszenie napięć w ciele
– lepszy kontakt z własnym ciałem
– poprawa życia od sfery fizycznej przez psychiczną po emocjonalną

A wszystko to dzięki zestawom ćwiczeń, których wykonanie zajmuje kilka minut.

——————————————–

Na zajęciach otrzymasz swój osobisty zestaw, który składa się z 7 ćwiczeń. Aby go otrzymać, proszę o wysłanie daty i godziny urodzenia na priv do Paulina Sołtowska 

———————————————

Zabierz ze sobą wygodne ubranie oraz kocyk Całkowity koszt warsztatów wraz z wyżywieniem (3 posiłki wegeteriańskie) i noclegiem wynosi 
do 31 lipca 640zł
od 01 sierpnia do 05 września 690 zł
po 05 września 740 zł

Spotykamy się w Willi Carpe Diem w Kościelisku ul Nędzy-Kubińca 262 o godzinie 16.30Liczba miejsc ograniczona.

Zadatek w kwocie 150zł (nr konta dostaniesz na priv Agnieszka Ogiegło ) rezerwuje miejsce w warsztatach.

———————————————-

Zajęcia poprowadzi Paulina Sołtowska wieloletnia instruktorka gimnastyki słowiańskiej, artystka, podróżniczka, szamanka, wiedźma, opiekunka kręgów kobiet, kulturoznawczyni. Jest uważna na drugiego człowieka, czerpiąc z wiedzy oraz bogactwa swoich doświadczeń pomaga ludziom w ich powrocie do życia. 

Dodaj komentarz